Sitio Duscosso Βίλα
Η Sitio Duscosso Βίλα διαθέτει ιδιωτική πισίνα για χαλάρωση. Στις εγκαταστάσεις παρέχονται 4 μπάνια, 4 υπνοδωμάτια και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Βίλα απέχει 166 χλμ. από την πόλη Σάο Πάολο.
Οι επισκέπτες θα απολαύσουν θέα στον κήπο από τα δωμάτιά τους.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Sitio Duscosso Βίλα;
Οι πελάτες της η Sitio Duscosso Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Sitio Duscosso Βίλα;
Οι τιμές σε η Sitio Duscosso Βίλα κυμαίνονται από 156$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Sitio Duscosso Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Sitio Duscosso Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.